Główne zalety profesjonalnych stron ArtSolution

Prosta oferta budowy strony:

cena: od 2000 zł

od 3000 zł

od 6000 zł

opłata jednorazowa 1 bezpieczne stronyBezpieczeństwo strony. Udostępniamy bezpłatnie certyfikaty ssl. Nasze skrypty są bezpieczniejsze od innych. Są przetestowane na ponad 32 000 stron, dodatki są weryfikowane. Prawdopodobieństwo wystąpienia luki w systemie jest 20 krotnie mniejsze ze względu na mniejszą ilość kodu PHP. Tworząc stronę na innych systemach (szczególnie tych najpopularniejszych) jesteś skazany na ciągłe jej aktualizowanie, łatanie dziur. Problem bezpieczeństwa dotyczy głównie np. Wordpressa, Joomla, itd.


2 oferty szablonuDowolna kolorystyka. W ramach kompleksowej usługi strona budowana w systemie ArtSolution może powstać w oparciu o gotowy szablon (do wyboru kilkadziesiąt wzorów stron), w oparciu o ustaloną modyfikację wskazanego wzoru lub na podstawie koncepcji lub własnego projektu klienta. Za budowę na podstawie gotowego szablonu nie jest pobierana dodatkowa opłata. A jeśli tylko warunki techniczne samego silnika skryptu na to pozwolą - za dopłatą może zostać zrealizowany każdy Państwa pomysł na wygląd strony z indywidualną koncepcją kolorystyki.


3 możliwości stronyCiekawe funkcje. Strony ArtSolution to jedne z najłatwiejszych w obsłudze witryn. Posiadają bardzo ergonomiczne narzędzia do sprawnego zarządzania treścią, a przede wszystkim do efektownej i bezproblemowej prezentacji usług, informacji i fotografii. Skrypt strony posiada wiele rozbudowanych funkcji, dostosowanych do współczesnych wymogów. Na życzenie Klienta istnieje możliwość dowolnej konfiguracji potrzebnych narzędzi i dopasownie ich działania do własnej koncepcji witryny. Do samodzielnej obsługi strony nie jest wymagana żadna specjalistyczna wiedza.


4 brak opłaty abonamentowejBez abonamentu. W odróżnieniu od wielu konkurencyjnych ofert usługa założenia strony w systemie ArtSolution nie wymaga ponoszenia przyszłorocznych opłat licencyjnych. Oznacza to, że za budowę strony w wybranej domenie płacą Państwo tylko jednorazowo, a skrypt w zamówienionej wersji pozostanie Państwa własnością na zawsze. Przy czym warto zauważyć, że Państwa strona będzie prezentowała wyłącznie Państwa ofertę, nie współdzieli platformy, nie reklamuje obcych kont, obcych usług, ani galerii. Na stronach nie będą wyświetlane obowiązkowe obce reklamy, ani wyskakujące okna.


5 szybkie skryptySzybkie działanie. Oferowane w tej usłudze strony są niesamowicie szybkie w działaniu. Dane z plików płaskich pobierane są zdecydowanie szybciej niż w przypadku MySQL, SQLite itp. Najpopularniejsze, konkurencyjne skrypty nie zawsze są najlepsze. W internecie roi się od porad z serii: "jak uzdrowić zainfekowanego Wordpressa" albo "jak przyśpieszyć działanie Joomli". W naszych skryptach rzadko zdarzają się tego typu problemy, a jeśli już się zdarzą, to są najczęściej wynikiem dużej nieodpowiedzialności samego użytkownika np. brak ochrony antywirusowej.


6 powiązanie z facebookiemIntegracja z portalami. Każda nowoczesna strona powinna posiadać możliwości łączenia jej z innymi pomocnymi portalami społecznościowymi, które w zależności od tematyki pomogą Państwu bądź w bezpośredniej sprzedaży usług, bądź w promocji i reklamie. Strony Artsolution mogą np. wyświetlać Państwa aukcje allegro, prezentować galerie Picassa, pokazywać mapę dojazdu, badać statystyki GoogleAnalytics. Stronę można zlinkować z portalami społecznościowymi: Facebook, Twitter, Google+, Digg, Delicious, Wykop, Linkedin. Na stronach w prosty sposób można wyświetlać filmy publikowane na YouTube. Skrypt posiada możliwość integracji z językowym autotłumaczem Google.
7 własna domenaDomena i serwer. Strony zakładane w systemie ArtSolution - to usługa kompleksowa, zawierająca wszystkie elementy niezbędne do publikacji Państwa witryny w internecie. A zatem powyższa cena całej usługi budowy strony zawiera już roczny koszt hostingu, poczty e-mail i domeny z końcówką .pl. Oczywiście nie ma obowiązku korzystać z tych proponowanych rozwiązań. Jeśli posiadają już Państwo własny adres i serwer - to strona zostanie przygotowana i zainstalowana na wskazanym koncie, pod wybraną domeną.


8 samodzielne pozycjonowanieProste pozycjonowanie. Zgodnie z wytycznymi Google, proponowana strona posiada zaimplementowane rozwiązania, które w prosty sposób pomagają w automatycznej promocji internetowej - bez naruszania zasad etycznych. Skrypt PHP wyposażono w mapę stron, instalację przyjaznych linków, integrację z systemem GoogleAnalytics. Każda strona, podstrona oraz każda galeria posiada osobną możliwość opisania jej prawidłowymi znacznikami tzw. meta danych i anchor. Strona posiada również obsługę tzw. tagów.


9 strony w wielu językachJęzyki obce. Strona posiada możliwość uruchomienia i wdrożenia prezentacji nie tylko w języku polskim. Skrypty oferowane w systemie ArtSolution można rozbudować o wiele oddzielnych modułów - przeznaczonych dla różnych wersji językowych. Każdą zamawianą witrynę można publikować osobno dla każdej przygotowanej wersji językowej - z oddzielną zawartością, z oddzielną ofertą, galeriami itp. Zarządzanie treścią, aktualizacje i cała osbługa odbywa się równie prosto jak w wersji polskiej.


10 poprawne standartyZgodność ze standartami. Ważne aby oprogramowanie strony spełniało normy: XHTML, CSS, WAI, E_ALL. Proponowane w systemie ArtSolution skrypty spełniają wszystkie powyższe standardy. Pisanie kodu wg norm i standardów ma znaczenie z dwóch powodów: świadczy to o podejściu twórców skryptów do jakości kodu, który piszą; dobrze napisany kod HTML ma pozytywny wpływ na pozycję w Google. Strony zgodne z podstawowymi standardami kodowania będą dobrze wyglądały na wszystkich nowoczesnych przeglądarkach - niezależnie od producenta i platformy, systemu operacyjnego.


11 dobry kontaktPomoc webmastera. Od wielu lat tworzymy szablony stron i wdrażamy gotowe konstrukcje skryptów wg wytycznych klientów. Swoją pracę wykonujemy bardzo rzetelnie i uczciwie, czego dowodem są setki pozytywnych komentarzy na temat naszych usług. Oferowane skrypty są polskojęzyczne, posiadają dobrze napisaną instrukcję obsługi, a przede wszystkim są na tyle łatwe do samodzielnej administracji, że naprawdę nie wymagają żadnej specjalistycznej wiedzy informatycznej. Oferujemy Państwu pomoc na każdym etapie powstawania strony: od podpowiedzi w sprawie doboru szablonu, poprzez konfigurację niezbędnych narzędzi, pomoc w czasie uzupełniania treści. Na końcu zajmiemy się zakupem i konfiguracją domeny oraz serwera. W każdej chwili - również po zakończeniu naszych prac - można zawsze zasięgać naszej rady, oczekiwać pomocy lub zamówiać nowe, płatne zlecenia np. modernizację szaty graficznej, aktualizację skryptu, instalację rozszerzeń.

główne zalety

opis strony
Oferujemy założenie profesjonalnej strony internetowej. Łatwa obsługa, bezpieczeństwo i szybkie działanie to tylko niektóre zalety.

ciekawe funkcje

możliwości strony
Zakładane strony internetowe, oparte są na prostych w obsłudze skryptach. Posiadają wiele ciekawych i profesjonalnych funkcji.

adres i serwer

adres strony
Usługa zbudowania strony jest kompleksowa. A zatem w cenie zawarty jest już roczny koszt hostingu i indywidualnej domeny.