Pytanie o cenę budowy profesjonalnej strony w internecie

Jak może być koszt założenia profesjonalnej strony internetowej? Ceny zaprojektowania dobrej witryny www, ceny usług webmastera, ceny instalacji strony firmowej.

Podstawowy koszt założenia strony internetowej to kwota 2000/3000 zł/netto. Wyceniana usługa zawiera już składniki, za które w konkurencyjnych firmach pobierane są zazwyczaj dodatkowe opłaty, np: wdrożenie wersji na smartfony i tablety, instalacja certyfikatu SSL, przygotowanie skryptów, instalacja rozszerzeń, przeniesienie na serwer, konfigurowanie DNS-ów, integracja z kopiami bezpieczeństwa i skrzynką pocztową. Przypominamy, że podana cena zawiera również koszty zakupu domeny i konta serwerowego. Preferujemy wyłącznie jasne zasady: wystawiamy faktury, nie podajemy cen bez podatku, nie ukrywamy dodatkowych kosztów, nie pobieramy ukrytych abonamentów, nie wymagamy żadnej zaliczki. Przed wpłatą ustalonej należności pozwalamy na pełne przetestowanie zamówionej witryny.

Prosta oferta budowy strony:

cena: od 2000 zł

od 3000 zł

od 6000 zł

opłata jednorazowa

Powyżej zachęcamy do wykonania krótkiego telefonu. Minuta rozmowy najczęściej zastąpuje wiele stron tekstu pisanego (szybko omówimy Państwa oczekiwania oraz nasze możliwości). Poniżej zaś znajduje się wygodny formularz kontaktowy. Na każde zgłoszenie odpowiadamy w ciągu maksymalnie 24 godzin! A może do pierwszego konktaktu zachęci Państwa nasza galeria ostatnich realizacji, przygotowanych dla zadowolonych klientów?

 

Proponowana usługa budowy strony w cenie 3000 zł jest tak przygotowana aby mogła być kompletną dla większości klientów. Istnieje jednak kilka możliwości dokupienia dodatkowych usług, dodatkowych funkcji, dodatkowo zleconych prac - które zostaną wycenione indywidualnie, zgodnie z Państwa potrzebą i pomysłem. Zachęcamy do kontaktu e-mail lub telefonicznego w celu omówienia takich dodatkowych opcji. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie z ofertą rozszerzonych usług.

główne zalety

opis strony
Oferujemy założenie profesjonalnej strony internetowej. Łatwa obsługa, bezpieczeństwo i szybkie działanie to tylko niektóre zalety.

ciekawe funkcje

możliwości strony
Zakładane strony internetowe, oparte są na prostych w obsłudze skryptach. Posiadają wiele ciekawych i profesjonalnych funkcji.

adres i serwer

adres strony
Usługa zbudowania strony jest kompleksowa. A zatem w cenie zawarty jest już roczny koszt hostingu i indywidualnej domeny.