Zapytanie o koszt budowy sklepu w internecie

Ile może kosztować profesjonalny sklep internetowy? Jaka jest cena wykonania szablonu dla sklepu www? Jaki może być koszt instalacji dobrego, szybkiego sklepu w internecie?
Sugerowana cena założenia sklepu wynosi 2000/3000 zł/netto. W skład całej usługi wchodzi wiele elementów, za które w konkurencyjnych ofertach pobierane są przeważnie dodatkowe opłaty, a więc: wdrożenie gotowego szablonu, opracowanie wersji mobilnej, instalacja SSL, instalacja na serwerze, konfiguracja DNS-ów domeny, integracja z kontem statystyk i skrzynką pocztową. Proponowana cena zawiera także koszt zakupu domeny i konta hostingowego. Preferujemy wyłącznie jasne zasady: wystawiamy faktury, nie podajemy cen bez podatku, nie ukrywamy dodatkowych kosztów, nie pobieramy ukrytych abonamentów, nie wymagamy żadnej zaliczki, a przed decyzją o wpłacie należności pozwalamy na przetestowanie zamówionego sklepu.

Prosta oferta budowy sklepu:

cena: od 2000 zł

od 3000 zł

od 6000 zł

opłata jednorazowa

Powyżej zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Minuta rozmowy może skutecznie zastąpić wiele stron tekstu pisanego (razem omówimy Państwa oczekiwania i nasze możliwości). Poniżej zaś udostępniomy wygodny formularz kontaktowy. Na każde zapytanie odpowiadamy w ciągu maksymalnie 24 godzin! A może do pierwszego konktaktu zachęcą Państwa ostatnie komentarze na temat naszej pracy, pozostawione przez klientów?

 

Standardowa oferta w cenie 3000 zł jest tak skonstruowana aby mogła być kompletną dla większości zadowolnych klientów. Istnieje też kilka możliwości dokupienia dodatkowych usług, dodatkowych możliwości, dodatkowych zleconych prac - które wyceniamy już indywidualnie, zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem. Zachęcamy do powyższego kontaktu i omówienia dodatkowych opcji. Więcej informacji przedstawiamy na stronie z ofertą rozszerzonych, dodatkowych usług.

główne zalety

opis sklepu
Oferujemy założenie profesjonalnego sklepu internetowego, którego szybkość działania i prostota obsługi to jedne z wielu zalet.

ciekawe funkcje

możliwości sklepu
Sklepy internetowe, który zakładamy dla klientów są proste w obsłudze, a zarazem posiadają całe mnóstwo ciekawych opcji.

adres i serwer

adres sklepu
Usługa zakładania sklepu jest kompleksowa. A zatem w cenie zawarty jest już roczny koszt hostingu i indywidualnej domeny.